celebs-networth.com

Naise, Mehe, Perekonna Staatuse, Wikipedia

46 lõbusat ja lihtsat minutit selle võitmiseks lastele mõeldud mängud, mis kõigile meeldivad

Lõbu Ja Mängud
minut selle mängude võitmiseks

MINU PHAM / Unsplash

Miski ei muuda teie last hulluks väike süda pumpab võidab rohkem kui lause: Esimene, kes teeb ____, võidab. See võib tekitada puhas kaos või olla kasulik viis selleks petta oma lapsi millegi kiireks viimistlemiseks. Näiteks võidab esimene õhtusöögiks maha! See tekitab teie lapsel energiat ja konkurentsivõimet, mis võiks neid inspireerida võita mäng või isegi korraldada nende kapp.

Otsin lõbusat uut mänge, mida järgmisel lastepeol proovida või pere kokkutulek? Kuna valikus on nii palju tegevusi ja mänge, on alati kõige parem asju enda jaoks lihtsamaks teha vali lihtsamad tegevused kokku panema. Sellest fraasist saate teha tegelikke mänge ja pärast paljude kulutamist ööd kodus koos oma väikestega saate teie ja teie lapsed põnevust kasutada.

Need minut selle võitmiseks kõik mängud nõuavad minimaalset investeeringut ja premeeri sind tonni naeruga. Mis muudab need uskumatult populaarseks. Kui populaarne? Noh, viimaste saadaolevate otsinguandmete järgi otsitakse mänge Minute to Win it ligi 74 000 korda kuus. Midagi, mis on eriti kasulik, kui teie lapsed on koronaviiruse isekarantiini ajal kodus igavad ja ummikus.

Otsite rohkem mänge, mõistatused , nalja ja piduideed? Vaadake meie lõbu ja mängude kategooriat, kus on palju pakkumisi ja pidude ideid. Mõni on isegi sotsiaalsest distantseerumisest ja karantiinis ohutu.

Minutite päritolu mängude võitmiseks

Kas soovite, et selle võitmise minut oleks teie lapsikute jaoks autentne? Hankige inspiratsiooni mängusaatest, mis need kiired ja lihtsad mängud esiteks kuulsaks tegi. NBC-de vanu episoode otsige veebis Minut selle võitmiseks sari, mis jooksis kokku neli hooaega neli. Alguses Guy Fieri ja hilisematel aastatel olümpia Apolo Ohno võõrustas saade võistlejaid üksteise vastu majapidamistarvete kasutamisel. Auhind neile, kes suudavad kõik ära tõmmata? Hiigelsuur miljon dollarit. Kuid nagu vaatajad (ja mängijad!) Kiiresti aru said, osutub seda tüüpi mäng petlikult keeruliseks.

Parim minut mängude võitmiseks lastele

1. Haki keppjooks

Kes saaks kõige rohkem Kixi (või muud ümmargust teravilja) ühest kausist teise, kasutades ainult söögipulki? Pange munataimer minutiks seisma!

2. Hoidke ‘Em Up’

Kas teie laps saab hoida õhupalli (või kahte) minuti jooksul õhus? Kasutades ainult ühte kätt? Kas ei kasuta käsi (puhu sellele)?

3. Sinine liigub

Virnastage 30 sinist tassi ühe sinise topsi peale. Laske mängijatel pöörata kõik karikad läbi, kuni sinine on peal.

4. Küpsise nägu

Asetage küpsis iga mängija otsaesisele. Kes saaks küpsise suhu liigutada, ilma et see oleks kõige esimene / kiireim käsi?

5. Pudel pudelisse

Täitke üks 2-liitrine pudel ükskõik millisega - pasta, riis, marmor, teraviljatooted, mini-vahukommid jne. Mängijad peavad proovima ühe pudeli sisu teise pudelisse viia. Võidab see, kes suudab minutiga kõige rohkem üle kanda. Usaldage meid: lekib tonni, nii et vältige vedelikku.

6. Roll-On, sõber

Proovige veeretada kartulit, maguskartulit või sibulat üle põranda toa ühest küljest teise ... kasutades ainult nina.

7. Inimese rõnga viskamine

Koguge garaažist hularõngad ja laenake sõprade ja pereliikmete käest. Paaristage mängijad ja laske ühel mängida inimese postitust, samal ajal kui teine ​​üritab heelarõngaid neile visata. Kes suudab kõige rohkem koguda?

8. Nina liigutaja

Kasutades ainult nende nina (ja võib-olla natuke maapähklivõid või vaseliini otsas), mitu puuvillapalli saate liikuda ühest kausist teise?

9. Kelle eest maksab (Jingle) kell

Täitke ja pitseerige viis kasti kasvava hulga helisevate kelladega. (nt. üks kell ühes karbis, kaks kella teises jne). Mängijad peavad kaste raputama, kellad kõlama ja kastid asetama järjestuses, kui palju kelli nad igas kastis arvavad olevat.

10. Kiiremini kui egiptlased

Partnerid saavad virna 36 plasttopsist. Neil on üks minut, et ehitada püramiid, seejärel murda see alla ja topsid uuesti virnastada. Lõbus fakt: partneritega on see tegelikult raskem.

11. Ära puhutud

Pange need tassid tagasi püramiidi. Mängija pöörde ajal õhkige õhupall, suunake see püramiidi poole ja laske siis lahti. Mitu tassi te koputasite? Jätkake, kuni minut on täis.

populaarsed mustad mehenimed

12. See saab Dicey'ks

Paluge mängijatel Popsicle-pulka suus hoida ja proovige pulga otsa viis täringut virnastada ja tasakaalustada. Kes suudab kõik viis täringut laduda ja neid kolm sekundit seal hoida, võidab mängu. Vastasel juhul on võitja see, kellel õnnestub kõige rohkem virnastada.

13. Praak pagasiruumis

Mängijatel on kudede karp seotud alumise seljaga. Toas on kuus pingpalli palli. Neil on üks minut aega oma käed kasutamata kastid tühjendada.

14. Thar ta puhub!

Joondage plasttopsid laua ühest otsast teise ja täitke need ääreni veega. Ujuge esimese tassi pingpongipall. Teil on üks minut puhuda oma pall üle karikate laua teisele poole. Kui teie pall kukub lauale, peate alustama otsast peale.

15. Vaata, Ma, sõrmi pole

Laske mängijatel kanda ahjukindaid ja pakkida komme. Kes suudab minutiga kõige rohkem komme lahti pakkida, on võitja.

16. Ping Pong Toss

Koguge mõned munakarbid, lõigake pealsed ja kleepige need kokku, et moodustada hiiglaslik eraldusvõrk. Mängijatel on minut aega, et näha, mitu pingpongipalli nad munatopsidesse põrgatada saavad.

17. Puuvillakuul

Puista puuvillapallid keskele asuva kausi ümber olevale lauale. Anna mängijale lusikas ja seo silmad kinni. Neil on minut aega puuvillapallide leidmiseks ja kaussi pistmiseks.

18. Paberkotimäng

Pange põrandale avatud pruun paberist lõunasöök või toidukott - üks igale mängijale. Kui kell algab, peavad mängijad kükitama, hammustama paberkotti ja võtma selle põrandat puudutamata. Kui nad seisavad, rebivad nad selle osa kotist, mida huuled puudutasid, asetavad selle tagasi põrandale ja alustavad otsast peale. See läheb muidugi raskemaks, kui kott lüheneb.

19. Vähem vägivaldne puuvilja-ninja

Laske oma lastel mängukaarte ühe minuti jooksul poolitada arbuusi. Võitjaks võib olla see, kes sai kõige rohkem kaarte kinni või kellel on suurim summa, kui liidate kinnijäänud kaartide väärtuse.

20. Päästke jokker

Pange konteinerile virn kaarte (mille jokker on põhjas). Igal mängijal on minut aega, et ülejäänud stäkk minema puhuda ja naljamees alles jätta. Kui nad kaotavad jokkeri, kaotavad nad mängu.

21. Ühe käega käevõru

Kõigil on üks minut, et Cheerios või Fruit Loops torupuhasti külge keerata, kasutades ainult ühte kätt. Järgmiseks, kas nad saavad selle randme ümber kinnitada?

22. Rumalad elevandid paraadil

Joondu vesi pudelid pikas reas. Seejärel pange tennisepall sukkpükside varvasse, seejärel tõmmake vöökoht mängijale üle pea. Mängija peab kõndima mööda joont mööda pead (ja seega ka palli) kiigutades, üritades võimalikult palju pudeleid ümber lükata.

23. Kõrgeim torn

Mitu senti / teraviljatükki saate ühe minuti jooksul kokku panna, kasutades ainult ühte kätt? Võidab kõrgeim torn. (Liiga lihtne? Pange suuremad lapsed ja täiskasvanud kasutama oma vähem domineerivat kätt.)

24. Teenitud penni

Pange üks penn sukkpükside igasse varba ja laske mängijal voolikut kätel kanda nagu varrukad. Neil on üks hetk vooliku lahti saamiseks ja sentide hankimiseks.

25. Kõrgem kõrgeim torn

Arvestades 20 tühja purki ja neli kuni kuus paberplaati, kellel on minuti lõpus kõrgeim torn?

26. Teravilja rüselus

Lõika teraviljakarbi esikülg 14 ruutu. Andke igale mängijale minut oma kasti esiosa kokkupanekuks.

27. Marshmallow Toss

Hiiglaslikud vahukommid visati pisikestesse tassidesse. Partnerid on nelja jala kaugusel. Kes suudab minutiga kõige rohkem püüda?

28. Sketti kühvel

Keedetud spagetitükiga suus on kiddodel üks minut aega viis tükki penne-pastat oma spagetipulgale keerata.

29. Mumifitseeri mind

Mängijad paaristuvad ja neil on minut aega oma partnerite tualettpaberisse mähkimiseks. Võidab parima katvusega meeskond.

30. Püütud punase ninaga

Enne pidustuste alustamist kleepige 12-18 tollise lindi otsa kuum punane pom-pom. Tehke igale mängivale inimesele üks. Mängijad peavad lindi otsa suus hoidma ja neil on minut aega, et pom-pom oma nina peale lennutada, nii et see kleepuks vaseliini tupsule.

31. See on pähklid!

Kasutades keetmata pulka spagette, põhku või kebabipraadi, peavad mängijad laduma pähklid oma lamedatesse otstesse.

32. Õunapakk

Pange mängija kohta kokku viis õuna ja andke neile minut, et näha, kas nad saavad kõik viis tükilist vilja üksteise otsa laduda.

33. Kid Pong

Veidi lihtsama mängu jaoks rivistage iga mängija jaoks kuus tassi ja andke neile igaüks kuus pingpalli palli. Andke kõigile minut, et kõik kuus palli oma tassidesse saaksid.

34. Kahemeheline Ping Pong B-pall

Kasutage korvina väikest prügikasti. Andke ühele mängijale määratud arv pingpongipalle ja teisele lõikelauale. Mängija 1 peab põrkama iga lauatennise palli teise mängija tagaplaadilt (lõikelauale) ja korvi. Teine mängija saab aidata oma partnerit, liikudes palli lõikelauale kinni püüdma ja aidata põrgatamist õiges suunas.

35. Cheerios ja spagetid

Seda on ülilihtne mängida ja tarvikud on üliodavad. Mängu käigus viiakse võimalikult palju Cheeriosid ruumi ühest küljest teise, kasutades ainult suus hoitud kuivatatud spagetitükki. Mängijad saavad Cheeriose spagettidele kinnitada, enne kui serva suus hoiavad ja ingveriga üle toa kõnnivad. See on nii lõbus!

36. Kingitus pakkige mind

Sarnaselt Mummify Me'le on mängijatel minut aega teha parim töö, et oma partner kingipakkide pakkimisel pakkida. Lisage mängu keerukust, lisades reegleid, nagu jalad ei tohi näidata, või on ninasõõrmed ainsad, mis võivad paljastada.

37. Bobbing õunte jaoks

See on klassikaline mäng nii täiskasvanutele kui ka lastele, mida saab kohandada mis tahes teema või aastaaja jaoks. Halloweeni ajal mängides? Miks mitte bob silmamunade jaoks? Vaja on vaid kohalikust pop-up Halloweeni poest (või Targetist) pärit kotti plastikust silmamuna. Lihtsalt veenduge, et see pole midagi, mis võib mängu lagunemise ajal puruneda.

38. Virnake täringud

Mängu eesmärk on virnastada kuus täringut popsicle-pulgale, hoides seda suus. Võidab mängija, kes täidab ülesande kõigepealt!

39. Shamrock raputada

Haarake tühi kudekarp ja kleepige see sukkpükside või vanade sääriste külge. Täitke see pingpongipallidega ja siduge see määratud mängija vöö ümber. Eesmärk? Raputada, kuni kõik pallid välja kukuvad.

40. Liiklus Yam

Kas teil on sahvris bataate? Kasutage neid hästi. Siin on eesmärk mugul veeretada toa ühest küljest teise ... ainult nina abil.

41. Õhupallilöök

Kas teil on pakk õhupalle, mida te eelmisel sünnipäeval ei kasutanud? Täiuslik. Andke igale lapsele kolm tühjenenud õhupalli. Eesmärk on õhkida õhupall korvpalli, pesapalli või valitud suuruse järgi. Esimene laps, kes kõik õhupallid õhku laseb, on võitja. Andke neile pärast kindlasti palju vett ja küpsiseid, nii et keegi ei minestaks.

42. Kiire mood

Kui teie laps on riietumise fänn, pange oma rajaoskused proovile. Kõigepealt pange iga mängija jaoks välja kolm funky-riietust. Iga laps peab end riidesse panema, toa üle toe tegema (või kriipsu) ja seejärel oma järgmiseks riietuseks. Saak on see, et pärast iga ringi ei eemalda nad ühtegi riietust. Järgmine kostüüm peab minema eelmise peale. Võidab esimene mudel, kes on raja lõpetanud oma kolmanda riietusega.

43. Löök löögi poolt

Kui see pole veel ilmne, on pingpongipallid paljude Minute to Win it mängude selgroog, nii et veenduge, et hoiate pakki maja ümber. Selles mängus vajate kahte salve ja hunnikut kahte erinevat värvi pingpongipalli. Igale mängijale määratakse värv ja ta peab pallidele puhuma, et neid oma salve viia. Võidab esimene inimene, kelle kõik pingpongipallid on kandikul.

44. Lahe baarmen

Alustuseks vajate mitu tassi ja hunnikut õlgi. Iga mängija ette asetage veega täidetud tasside rida. Las lapsed seisavad tassidest vähemalt jala kaugusel. Nende eesmärk on visata veetassidesse nii palju õlgi kui võimalik. Võidab inimene, kellel on tassides kõige rohkem õlgi.

45. Peep oma nägu

Kes ei armasta Peepsi? Kasutage seda magusat headust selle rumala mänguga. See on palju nagu küpsiste näo mäng, välja arvatud see, et seekord on lastel minut nii palju magusaid tibusid näole kleepida kui võimalik.

46. ​​Mine (ld) kala

Selle asemel. mängides Go Fishi kaartidega, tundub see mäng pigem päriselus kalastamine. Ainult et te ei ole looduses ega kasuta õnge - olete sees ja kasutate õlgi ja kahte kaussi. Mängijatel on üks minut aega, et näha, mitu kuldkalaküpsetajat nad suudavad oma põhu otsa imeda ja ühest kausist teise üle kanda.

Valmisoleku komplekti võitmiseks minuti loomine

Lastele mõeldud mängude Minute to Win it kõige säravam asi on see, et saate neid igavuse võitmiseks igal hetkel välja suruda. Kuid teil peab olema valmis mõni varustus! Soovitame omada spetsiaalset kasti, mis oleks täidetud esemete kogumiga, mis aitab teil neid mänge hetkega ette teatada. Mõned ideed: